تاریخ : يکشنبه 19 دي 1400
کد 234

دهمین جلسه هیات امنای مرکز برگزار و بودجه پیشنهادی سال 1401 مرکز تصویب شد

این جلسه که با حضور اکثریت اعضای هیات امنای این مرکز برگزار شد، علاوه بر تصویب بودجه سال آتی مرکز،گزارشی از فعالیت ها و برنامه های آتی مرکز به اعضای حاضر ارائه گردید.
ظهر امروز یکشنبه نوزدهم دیماه سال 1400 دهمین جلسه هیات امنای این مرکز با حضور اکثریت اعضای هیات امنای این مرکز برگزار و علاوه بر تصویب بودجه سال آتی مرکز،گزارشی از فعالیت ها و برنامه های آتی مرکز به اعضای حاضر ارائه گردید.

جلسه با خیر مقدم حجت الاسلام برگی؛ رئیس هیات امنا و رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، آغاز و در ابتدا توضیحاتی در خصوص دستور جلسه ارائه و گزارشی توسط معاون مالی و اداری مرکز در خصوص بودجه سنوات گذشته و بودجه پیشنهادی سال آتی ارائه و عنوان گردید که با لحاظ شرایط درآمد و هزینه های شهرداری، بودجه پیشنهادی سال آتی به مبلغ سه میلیارد تومان و بدون تغییر نسبت به سال جاری تهیه گردیده که پس از طرح موضوع و اظهارات اعضای حاضر، با اکثریت آرا به تصویب رسید.
در ادامه دکتر رشیدی؛ رئیس مرکز پژوهش ها، به موضوع مشقات ناشی از وابستگی بودجه مرکز به بودجه شورا اشاره و درخواست استقلال مالی مرکز در بودجه سال آتی را مطرح نمود و پس از استماع نظرات اعضا، با اکثریت آرا به تصویب حاضرین رسید

در خاتمه 
  • نوشته شده
  • توسط 70110229 احمد باقری
  • تعداد بازدید 26
نظرات شما
captcha refresh